2022 Junior Fair Board

Julie Hannan.jpg

Julie Hannan

Junior Fair Coordinator

woodcountyjrfair@gmail.com

Advisors:

Conni Grames - SFB

Brock Abke - SFB

Bob Strow - SFB

Doug Michaelis - SFB

Deanne Corken - SFB

Paul Perry - SFB

Jessica Nagel - SFB

LIz Hirzel - Extension Staff

Jenny Morlock - Extension Staff

2022 JUNIOR FAIR BOARD OFFICERS:

Emma Finley.jpg

Emma Finley

Vice President

Farm Bureau 4th term

Jacob Carpenter.JPG

Jacob Carpenter

Senior Fair Board Rep

Elmwood FFA 2nd Term

Sally Nietz.JPG

Sally Nietz

Senior Fair Board Rep

Farm Bureau 2nd term

Hannah Lang.JPG

HannahLang

Secretary

4-H 2nd term

Katie Oestreich.jpg

Katie Oestreich

Reporter

Eastwood FFA 2nd Term

Erica Dauterman.JPG

Erica Dauterman

Senior Fair Board Rep

BG FFA 4th term

Anna Divis.JPG

Anna Divis

Horse at Large 3th term

Will Harrison.jpg

Will Harrison

Elmwood FFA 2nd term

Kennedi Smith.JPG

Kennedi Smith

Otsego FFA 2nd term

Hannah Betz.JPG

Hannah Betz

Penta FFA 2nd term

Addie Stott.JPG

Addie Stott

Girlt Scouts 2nd term

Gretchen Germann.JPG

Gretchen Germann

FCCLA 2nd term

Lynette Bechstein.JPG

Lynette Bechstein

At Large 2nd term

Emma Cotterman.jpg

Emma Cotterman

At Large 2nd term

Ashley Strayer.jpg

Ashley Stayer

At Large 1st term

Ethan Chlebowski.jpg

Ethan Chlebowski

Horse At Large 1st term

Kenzie Spangenberg.jpg

Kenzie Spangenberg

BG FFA 1st term

Averie Converse.jpg

Averie Converse

At Large 1st term

Mallory Kramer.jpg

Mallory Kramer

At Large 1st term

Carter Foos.jpg

Carter Foos

Farm Bureau 1st term

Konnaly Kale.JPG

Konnaly Kale

BG FFA 4th term

Eddie Eschedor.jpg

Eddie Eschedor

4-H 2nd term

Mariah Hahn.jpg

Mariah Hahn

4-H 2nd term

Audrey Nester.JPG

Audrey Nester

4-H 2nd term

Elle Ruffner.jpg

Elle Ruffner

4-H 2nd term

Emma Ruffner.JPG

Emma Ruffner

4-H 2nd term

Keegan Shank.JPG

Keegan Shank

4-H 2nd term

Peyton Bosworth.jpg

Peyton Bosworth

4-H 1st term

Garrett Ziegler.jpg

Garrett Ziegler

4-H 1st term

Drew Thomas.jpeg

Drew Thomas

4-H 1st term

Jimmy Russell.jpg

Jimmy Russell

4-H 1st term

Alayna Waggoner.jpg

Alayna Waggoner

Horse At Large 1st term

Logan Brinker.jpg

Logan Brinker

Eastwood FFA 1st term

Drew Gase.jpg

Drew Gase

Otsego FFA 1st term

Lane Bechstein.JPG

Lane Bechstein

4-H 3rd term

Claire Carpenter.JPG

Claire Carpenter

Horse at Large 1st term

Grace Kingery.JPG

Grace Kingery

Horse at Large 2nd term

Lucy Trout.JPG

Lucy Trout

Horse at Large 2nd term

Ian Sander.jpg

Ian Sander

Boy Scouts 2nd term

Kennedi Hendricks.JPG

Kennedi Hendricks

BG FFA 2nd term

Morgan Simon.JPG

Morgan Simon

4-H 3rd term

Haley Jones.jpg

Haley Jones

4-H 1st term

Zack Bechstein.jpg

Zack Bechstein

4-H 1st term

Wyatt Bechstein.jpg

Wyatt Bechstein

4-H 1st term

Rylie Kregel.jpg

Rylie Kregel

4-H 1st term

Henry Strow.jpg

Henry Strow

At Large 1st term

Addison Kirkland.jpg

Addison Kirkland

Horse At Large 1st term

Allison Strausaugh.jpg

Allison Strausbaugh

Elmwood FFA 1st term

Maddy Westgate.JPG

Maddy Westgate

President

4-H 3rd term

Katie Clark.JPG

Katie Clark

Treasurer

Horse At Large 2nd term

AnnMarie Nietz.JPG

AnnMarie Nietz

Senior Fair Board Rep

Farm Bureau 3rd term